Małgorzata Kożuchowska w Sandomierzu. Aktorka będzie oprowadzać po Muzeum Okręgowym

Małgorzata Kożuchowska w Sandomierzu. Aktorka będzie oprowadzać po Muzeum… Fot. Internet

Podziel się:

Oceń:

Aktorka Małgorzata Kożuchowska oprowadzi po Zamku Królewskim w Sandomierzu. Wszystko to, za sprawą programu Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich, do którego po raz pierwszy dołączyło sandomierskie Muzeum Okręgowe.
Już w najbliższy poniedziałek, 23 listopada zostanie zaprezentowany wirtualny spacer po sandomierskim zamku, podczas którego będziemy mogli poznać ciekawe dzieje tego budynku i najciekawsze obiekty. Naszym przewodnikiem po tej niezwykłej historii ma zostać aktorka Małgorzata Kożuchowska.
 
Jak udało nam się ustalić gwiazda w Sandomierzu ma pojawić się jutro. W ten dzień również przez kilka godzin będą trwały nagrania do wirtualnego spaceru po sandomierskiej placówce.
 
Tegoroczna edycja programu „Darmowy Listopad w Rezydencjach Królewskich” zainaugurowana została 6 listopada. Z powodu pandemii została całkowicie do sieci. Jednak wersja online nie znaczy, że wieje nudą, ponieważ na zainteresowanych czeka wiele wirtualnych atrakcji. Wirtualne spacery po muzeach, webinaria, historyczna debata, 500 wirtualnych lekcji dla szkół, historia na wesoło dla dzieci. Wymienione tutaj atrakcje to tylko niektóre z proponowanych pozycji, jakie przygotowane zostały przez najsłynniejsze Rezydencje Królewskie w Polsce.
 
Przypomnijmy, że w tym roku w programie uczestniczy Zamek Królewski w Warszawie, Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Łazienki Królewskie, Zamek Królewski w Sandomierzu oraz Muzeum Zamkowe w Malborku.
 

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe