PROGRAM.STUDIO: Wojciech Dumin: Obchody 11. listopada w Internecie. Sylwestra pod gwiazdami chyba nie będzie. Odwołujemy koncerty

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wojciech Dumin, dyrektor Sandomierskiego Centrum Kultury w rozmowie z nami powiedział, że w dużej mierze tegoroczne święto odzyskania niepodległości zostało przeniesione do przestrzeni wirtualnej. - Trzeba też się szykować, że w tym roku nie będzie Sylwestra pod gwiazdami na sandomierskiej Starówce połączonego ze wspólnym tańczeniem poloneza.

- Ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której finał przypada na 10 stycznia 2021 roku - mówił. Naszego gościa zapytaliśmy o wpływ pandemii na ruch w największych atrakcjach turystycznych Sandomierza: podziemiach i na Bramie Opatowskiej, administrowanych przez Sandomierskie Centrum Kultury. - Jest o pięćdziesiąt procent niższy w porównaniu z ubiegłym rokiem, ale przecież turystów w tym roku było sporo. Wpływ miały limity osób, mogące w jednym czasie korzystać z wejścia do trasy i na bramę.

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe