Drobne naprawy poprawiające wizerunek. Gmina Wilczyce remontuje wiaty przystankowe

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Inwestycji w gminie Wilczyce ciąg dalszy. Teraz samorząd postanowił wyremontować część leciwych już przystanków w miejscowości Łukawa i Wysiadłów oraz zakupić nowy budynek kontenerowy w Darominie, gdzie będzie mieścić się świetlica.

Jak wyjaśnia wójt Robert Paluch gmina prowadzi nie tylko duże inwestycje, ale również stara się systematycznie poprawiać to, co z biegiem czasu się niszczy, dlatego przyszedł czas również zniszczone przystanki. W tym roku poprawi się wizerunek czterech przystanków przy drodze krajowej nr 79, co gminę kosztować będzie łącznie 30 tysięcy złotych. Po remoncie przystanki zyskają nowy dach oraz elewację.

W przyszłym roku gmina planuje natomiast wymianę blaszanych fiat przystankowych oraz oznakowanie poszczególnych miejscowości tablicami kierunkowymi.

W tegorocznych mniejszych inwestycjach prowadzonych przez samorząd oprócz remontu przystanków znalazło się również oświetlenie, którego braki zostały uzupełnione m.in. w Bożęcinie, Wilczycach i Przezwodach.

Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe