Startują o 19:00. Marsz w obronie praw kobiet wyruszy spod biura poselskiego posła Marka Kwitka

  • 28.10.2020, 17:05 (aktualizacja 28.10.2020, 17:25)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Startują o 19:00. Marsz w obronie praw kobiet wyruszy spod biura poselskiego… Fot. Telewizja Sandomierz

Podziel się:

Oceń:

Kolejny marsz w obronie praw kobiet przejdzie dziś ulicami Sandomierza. Tym razem jednak protestujący zmieniają miejsce i trasę marszu. Jego uczestnicy spotkają się punktualnie o 19.00 pod biurem poselskim, Marka Kwitka, posła na sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
 
Na nasz redakcyjny adres kilka minut temu trafiła informacja o dzisiejszym marszu, który ruszy spod biura poselskiego na ul. Koseły i będzie przemieszczał się ul. Mickiewicza w kierunku Bramy Opatowskiej. Jest również apel o liczną obecność nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. 
 
Jak czytamy w wiadomości: "Prosimy o udział również mężczyzn, którym na sercu leży przyszłość ich kobiet. Matek, żon, córek, sióstr. Nasze Kobiety protestują i muszą się czuć przy tym bezpiecznie. Walczymy o przyszłość zdrowego, normalnego macierzyństwa. Będziemy walczyć do końca. Do skutku. Marsz zaczyna się o 19 pod siedzibą posła Prawa i Sprawiedliwości Marka Kwitka. Biuro pana posła mieści się na ulicy Koseły 22 w budynku prokuratury (50 metrów za stadionem). Zapraszamy również wszystkich z okolicznych miejscowości. Kobiety, łączymy się!"
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe