PGKiM w Sandomierzu zamknięte dla interesantów. Sprawę załatwimy tylko po wcześniejszym umówieniu

  • 16.10.2020, 17:55 (aktualizacja 16.10.2020, 18:02)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
PGKiM w Sandomierzu zamknięte dla interesantów. Sprawę załatwimy tylko… Fot. PGKiM Sp. z o.o. | www.facebook.com

Podziel się:

Oceń:

Od dziś do odwołania decyzji zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej nie wejdziemy do budynku sandomierskiego PGKiM na ul. Przemysłowej. Sprawy z przedsiębiorstwem możemy załatwić, ale wcześniej musimy się umówić.
- Załatwianie spraw na miejscu możliwe jest tylko i wyłącznie po uprzedniej konsultacji telefonicznej i umówieniu się na wizytę. Jednocześnie prosimy o używanie elektronicznych form uiszczania płatności – mówi dr Piotr Sołtyk, prezes PGKiM w Sandomierzu.
 
Od 16 października obowiązuje zakaz wchodzenia i przemieszczania się interesantów na terenie przedsiębiorstwa oraz korzystania z usług kasy. Jak wyjaśnia prezes instytucji dr Piotr Sołtyk, podejmowane działania mają charakter profilaktyczny.
 
Istnieją jednak pewne wyjątki od reguły. Takim wyjątkiem są osoby, które chcą skorzystać z GPSZOK. Nie zostaną wpuszczeni do budynku jednak bez maseczki ochronnej i bez pomiaru temperatury.
 
Pracownicy sandomierskiego PGKiM zachęcają także do korzystania z Internetowego Biura Obsługi Klienta iBOK, które umożliwia dokonywanie wpłat za wodę i ścieki drogą elektroniczną poprzez tzw. koszyk płatności.
 
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe