Od poniedziałku istotne zmiany w obsłudze petentów w sandomierskim magistracie!

Od poniedziałku istotne zmiany w obsłudze petentów w sandomierskim magistracie! Od poniedziałku istotne zmiany w obsłudze petentów w sandomierskim magistracie

Podziel się:

Oceń:

Jak czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Sandomierzu od najbliższego poniedziałku, 19 października z powodu wzrostu zakażeń koronawirusem obsługa interesantów będzie wyglądać nieco inaczej. Jak?
Przed wejściem do urzędu każdy z petentów będzie miał mierzoną temperaturę. Obowiązkowe będą maseczka i rękawiczki ochronne, które dostępne będą przy wejściu do budynku oraz dystans społeczny. Kontrolowana będzie również ilość petentów załatwiających konkretną urzędową sprawę.
 
Sprawy urzędowe w sandomierskim magistracie do odwołania będzie można załatwić drogą telefoniczną, wysyłając email bądź za pomocą systemu epuap.

 

 

Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe