Poziom wody w Wiśle wciąż rośnie

Poziom wody w Wiśle wciąż rośnie Fot. Urząd Miejski w Sandomierzu//Tomasz Chmiel 519 centymetrów, taki stan wody na Wiśle udało się odczytać z wodowskazu w Sandomierzu

Podziel się:

Oceń:

519 centymetrów, taki stan wody na Wiśle udało się odczytać z wodowskazu w Sandomierzu. Stan ostrzegawczy został przekroczony o niemal 100 centymetrów.
Wczoraj informowaliśmy na naszym portalu o przekroczeniu stanu ostrzegawczego o 46 centymetrów. Dzisiejszy stan pokazuje, że mimo krótkich przerw w opadach trend nadal jest rosnący.
 
- Wisła obecnie ma 519 centymetrów. To lekka tendencja wzrostowa – wyjaśnia Michał Mendak, rzecznik prasowy burmistrza Sandomierza.
 
Według prognoz i zapewnień odpowiednich służb wieczorem poziom wody powinien się stabilizować.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe