Kolejne zakażenia wśród uczniów. Nauka w Collegium Gostomianum w Sandomierzu do końca października będzie zdalna

  • 15.10.2020, 13:23 (aktualizacja 15.10.2020, 13:27)
  • Katarzyna Kaszluga | [email protected]
Kolejne zakażenia wśród uczniów. Nauka w Collegium Gostomianum w Sandomierzu… Fot. TELEWIZJA SANDOMIERZ

Podziel się:

Oceń:

Wśród uczniów I Liceum Ogólnokształcącego Collegium Gostomianum w Sandomierzu potwierdzono kolejne przypadki zakażeń koronawirusem. Decyzją dyrekcji i sandomierskiego sanepidu szkoła do końca października przechodzi na zdalny tryb nauki.
O sytuacji poinformował na swoim profilu społecznościowym starosta sandomierski Marcin Piwnik.
 
- W związku z kolejnymi zakażeniami koronawirusem wśród uczniów Collegium Gostomianum w Sandomierzu - do końca października nauka w tej szkole będzie odbywała się sposób zdalny. Decyzja ta została podjęta wspólnie przez Dyrekcję Szkoły oraz Stację Sanepidu w trosce o bezpieczeństwo uczniów oraz pedagogów – czytamy w informacji starosty.
 
Przypomnijmy, że pierwsze zakażenie koronawirusem w Collegium Gostomianum potwierdzono wśród uczniów dwa dni temu. Wtedy dyrekcja podjęła decyzję o przejściu na tryb nauki zdalnej dwóch klas maturalnych.
Katarzyna Kaszluga | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe