Starosta Opatowski w izolacji. Miał kontakt z zakażonym członkiem zarządu

  • 14.10.2020, 16:12 (aktualizacja 14.10.2020, 16:15)
  • Telewizja STV.pl | [email protected]
Starosta Opatowski w izolacji. Miał kontakt z zakażonym członkiem zarządu Fot. Starostwo Powiatowe w Opatowie Starosta Opatowski Tomasz Staniek

Podziel się:

Oceń:

Jak poinformował na swoim profilu społecznościowym starosta opatowski Tomasz Staniek od dziś pozostaje w izolacji. Taka sytuacja ma związek z potwierdzeniem zakażenia u jednego z członków Zarządu Powiatu.

Jak czytamy w poście starosta czuje się dobrze i nie ma żadnych niepokojących objawów. Jednak ze względu na bezpieczeństwo podjął decyzję o pozostaniu w domu.  

Starosta zaapelował również do mieszkańców o przestrzeganie zasady DDM, czyli dystans, dezynfekcja i maseczka. 

Powiatowa Stacji Sanitarno- Epidemiologiczna w Opatowie rozpoczęła postępowanie epidemiologiczne i kontaktuje się z każdym, kto miał kontakt z zakażoną. Na razie nie wiadomo, ilu pracowników Starostwa Powiatowego będzie skierowanych na kwarantannę.

Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.pl. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe