Najpiękniejszy wieniec dożynkowy w województwie wykonany został w Łoniowie!

Najpiękniejszy wieniec dożynkowy w województwie wykonany został w Łoniowie!

Podziel się:

Oceń:

Już wiemy który wieniec będzie reprezentował województwo świętokrzyskie podczas dożynek prezydenckich w Spale. Wieniec dożynkowy przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Łoniowianki” z Łoniowa okazał się bezkonkurencyjny.
Wieniec dożynkowy, który przez kilka tygodni starannie został przygotowany przez członków i członkinie z KGW „Łoniowianki” z Łoniowa (powiat sandomierski) został wybrany najpiękniejszym wieńcem podczas konkursu wojewódzkiego, jaki odbył się w minioną środę w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
 
W konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy województwa świętokrzyskiego w gronie laureatów znalazły się także wieńce przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Górnianecki z gminy Górno w powiecie kieleckim i wieniec przygotowany przez Janinę Bańcer z gminy Ożarów w powiecie opatowskim.
 
Wieniec z Łoniowa będzie reprezentował województwo świętokrzyskie podczas dożynek prezydenckich w dniach 19-20 września w Warszawie, w Pałacu Prezydenckim.
Telewizja STV.PL | red[email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe