Miejskie autobusy w Sandomierzu z nowym rozkładem jazdy. Co się zmieniło?

Miejskie autobusy w Sandomierzu z nowym rozkładem jazdy. Co się zmieniło?… Fot. TELEWIZJA SANDOMIERZ

Podziel się:

Oceń:

Z pierwszym dniem września w Sandomierzu wszedł w życie nowy rozkład jazdy autobusów miejskich. Co się zmieniło?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Sandomierzu od 1 września wprowadziło zmiany w dotychczasowym kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. 


Linia nr 1 – przywrócenie obsługi przy jednoczesnym ograniczeniu liczby kursów (z 74 do 55 szt. dziennie). Linia kursuje trasą: Wojska Polskiego (dworzec autobusowy) – Kochanowskiego – Asnyka – Ożarowska - Mickiewicza (rondo „Sybiraka”) – Maciejowskiego – Cieśli – Armii Krajowej – Koseły – Mickiewicza – Zawichojska – Kwiatkowskiego – Lubelska – Długa – Dobkiewicza (szpital). Obsługa w godzinach 6:28 – 15:48.


Linia nr 2 – uruchomienie dodatkowego kursu w dni robocze z przystanku Szpital do HSO o godz. 5:20.


Linia nr 4 – uruchomienie dodatkowych kursów z ul. Wielowiejskiej do ronda ul. Mickiewicza o godz. 8:50 i 10:10 oraz z ronda ul. Mickiewicza do ul. Wielowiejskiej o godz. 9:20; 10:40 i 16:06. Równocześnie nastąpi zmiana godzin kursowania i przebiegu trasy na wybranych kursach do Chwałek lub do ul. Wielowiejskiej.


Aktualne informacje na temat kursowania autobusów komunikacji miejskiej w Sandomierzu można znaleźć na stronie www.zkm.sandomierz.net w zakładce „NOWY ROZKŁAD JAZDY”.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe