Giełda w Sandomierzu cieszy się coraz większym powodzeniem. Jej oferta będzie poszerzana

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Giełda owocowo – warzywna w Sandomierzu to z pewnością największe targowisko w regionie, które z sezonu na sezon przyciąga coraz większą rzeszę zainteresowanych zarówno ze strony sprzedających jak i kupujących.

Jak przyznał kierownik Zakładu Budżetowego Targowiska Miejskie, Janusz Stasiak chociaż  handel na giełdzie trwa praktycznie siedem dni w tygodniu i 24 godzinę na dobę, to jednak największy ruch na targowisku można zauważyć w poniedziałki i soboty.


Bogata oferta i duże ilości sezonowych owoców i warzyw przyciągają na sandomierską giełdę setki klientów indywidualnych i  hurtowych z całej Polski. Przez targowy plac obecnie na dobę przewija się blisko 2000 pojazdów, przy czym pojemność tego placu przygotowana jest jednorazowo na przyjęcie około 800 samochodów. Jednak bogata oferta to nie jedyne co przyciąga klientów, ponieważ korzystne są również ceny.

Samorządowy Zakład Budżetowy „Targowiska Miejskie” w Sandomierzu swoją działalność rozpoczął w 2017 roku. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan Serdeczny
Jan Serdeczny 27.08.2020, 13:02
Może coś zrobicie z organizacją ruchu właśnie w poniedziałki i soboty?!. Bo widomo łapy do kasy to wszyscy potrafią wyciągać tak sprawnie jak wy, ale żeby ruszyć *** z fotela to już ciężko. Nie pozdrawiam

Pozostałe