Modowe show na tle Starówki. Piękne kreacje i modelki na wybiegu

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sandomierz Fashion Street to jedna z największych imprez modowych w regionie, która wczoraj mimo kapryśnej pogody przyciągnęła na sandomierski rynek mnóstwo zainteresowanych. Podczas modowego wydarzenia na wybiegu, który został ustawiony w sercu Sandomierza zaprezentowało się 40 modelek. Wydarzenie poprowadziła znana modelka i prezenterka telewizyjna Joanna Horodyńska.

W niedzielę Sandomierzem zawładnęła moda. Były pokazy znanych projektantów z całej Polski, muzyczne i taneczne występy oraz prezentacja aktywnych kobiet  z regionu. Sandomierz Fashion Street jednak nie rozpoczął się pokazami mody a panelem dyskusyjnym na Zamku Królewskim, który został zorganizowany w partnerstwie ze Świętokrzyską Grupą Mediową w ramach cyklu spotkań „W Kobiecym Klimacie”, podczas którego zostały omówione wszystkie najważniejsze aspekty mody polskiej. 


Jednak to co najlepsze i to na co czekali wszyscy od kilku tygodni rozpoczęło się tuż przed godziną 18.00 na sandomierskim rynku. To właśnie tam pokazem mody zwieńczono trwający od miesiąca projekt Sandomierz Fashion Street o którym przed naszą kamerą opowiedziała Monika Stojowska. 


Modowe wydarzenie poprzedził cykl ciekawych warsztatów tematycznych. W większości z nich wzięła udział Renata Sendrowicz, dla której regionalny haft nie kryje żadnych tajemnic. 


Sandomierz Fashion Street to efekt współpracy Czwórmiasta, czyli Tarnobrzega, Stalowej Woli, Niska i Sandomierza. Gościnnie w wydarzeniu udział wzięły również inne samorządy takie jak  Baranów Sandomierski, Gorzyce i Ostrowiec Świętokrzyski.


Na wybiegu swoje kreacje zaprezentowało dziewięciu polskich projektantów. Modelki miały okazję założyć stroje zaprojektowane między innymi przez: Ewę Zbaraszewską, Kovalowe, Silkars Dorotę Strzyż, Marzenę Chełmińską, Agnieszkę Piechowską-Dragan, Serafin Andrzejak, S&S, Patrycję Włodarczyk, Edytę Jermacz i Justynę Wesołowską.


Występujące na wybiegu modelki to mieszkanki całego regionu, które zostały wyłonione w drodze castingu. Stroje zaprezentowały między innymi Miss Województwa Świętokrzyskiego Karolina Skowerska i Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego Julia Iwan.


W planach organizatorów jest organizacja kolejnych wydarzeń z modowym akcentem w roli głównej. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe