Małżeństwo zakażone koronawirusem. Byli gośćmi weselnymi

Małżeństwo zakażone koronawirusem. Byli gośćmi weselnymi

Podziel się:

Oceń:

W dniu wczorajszym w Powiecie Sandomierskim stwierdzono dwa zakażenia koronawirusem.

Zakażenia stwierdzono u małżeństwa, które przebywało na weselu w innym powiecie w naszym województwie. Łącznie od początku pandemii stwierdzono 15 zakażeń w Naszym Powiecie. Aktualnie 4 osoby są aktywnie zakażone. Mieliśmy drodzy Państwo długi okres spokoju. Niestety mijający tydzień to zmienił. Wykryto cztery nowe zakażenia wynikiem, których jest objęcie ponad 300 osób kwarantanną oraz nadzorem epidemiologicznym. W przyszłym tygodniu po uzyskaniu wyników testów będziemy posiadali wiedzę o stanie zdrowia bardzo wielu osób poddanych testom.

źródło: Starostwo Powiatowe w Sandomierzu

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Olka
Olka 21.07.2020, 22:39
Dlaczego laboratorium w Sandomierzu nie robi badań na koronawirusa tylko nadal testy wysyła się do Kielc? A miało być tak szybko i sprawnie na miejscu.

Pozostałe