Marka Sandomierza będzie budowana. Podpisano pierwsze umowy

  • 10.07.2020, 14:50 (aktualizacja 10.07.2020, 15:10)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W sandomierskim Ratuszu obyło się bardzo ważne spotkanie burmistrza Sandomierza Marcina Marca z lokalnymi przedsiębiorcami i przedstawicielem firmy SYNERGIA w sprawie podpisania umowy na opracowanie „Strategii marki Sandomierza”.

Opracowana strategia marki ma pomóc w odpowiedniej promocji Królewskiego Miasta pod względem turystycznym, ale również będzie miała za zadanie opracować takie działania, które przyczynią się również do ogólnego rozwoju Sandomierza. 


Burmistrz Marcin Marzec powiedział w trakcie spotkania, że opracowanie takiej strategii oraz odpowiednie wdrożenie jej w życie stanowić będzie dużą szansę dla Sandomierza. 


Piotr Lutek, prezes Zarządu Synergia Lublin podkreślił, że opracowanie strategii marki Sandomierza zajmie najbliższe trzy miesiące, jednak jej wdrożenie trzeba zaplanować na parę lat. 


W trakcie spotkania ustalony został również harmonogram paneli konsultacyjnych związanych z pracą nad strategią promocji. Miasto na opracowanie dokumentu „Strategia marki Sandomierza” przeznaczy 39 tysięcy złotych. Firma SYNERGIA podobne dokumenty przygotowywała również dla Kazimierza Dolnego oraz Lublina. 

Zapraszamy do obejrzenie konferencji prasowej. 

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe