BWA zaprasza na weekend w temacie filmu

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Już w najbliższą sobotę w Biurze Wystaw Artystycznych w Sandomierzu odbędzie się finisaż wystawy nawiązującej do Festiwalu Filmów i Spotkań Niezwykłych, który w Królewskim Mieście systematycznie odbywa się już od kilku lat. Na wystawę plakatów z Pracowni Obrazowania dla Mediów dr Katarzyny Stanny zaprasza sandomierskie BWA, Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych oraz Wydział Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Jak wyjaśnia Katarzyna Pisarczyk, dyrektor Biura Wystaw Artystycznych po małym remoncie galeria otwiera się na ponowne przyjęcie gości wyjątkową wystawą, którą tworzą plakaty wykonane przez studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. 


Meritum wystawy jest zobrazowanie niezwykłego festiwalu, który w najbliższą sobotę zagości ponownie w Sandomierzu. 


Decydując się na wzięcie udziału w sobotniej wystawie musimy pamiętać o obowiązujących obostrzeniach sanitarnych. Finisaż rozpocznie się w sobotę punktualnie o godzinie 16.00.

 

Telewizja STV.pl | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe