Czołowe zderzenie osobówek w Gnieszowicach. Sześć osób podróżowało w autach

  • 02.07.2020, 13:23 (aktualizacja 02.07.2020, 13:28)
  • Telewizja STV.PL | [email protected]
Czołowe zderzenie osobówek w Gnieszowicach. Sześć osób podróżowało w autach Fot. KP PSP Sandomierz

Podziel się:

Oceń:

1 lipca 2020r. w godzinach wieczornych do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży w Sandomierzu , wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Gnieszowice, gmina Koprzywnica.

Na miejsce zostały niezwłocznie zadysponowane zastępy z JRG PSP Sandomierz oraz OSP Gnieszowice. Po dojeździe zastępów straży pożarnej i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdzono, że na drodze gminnej doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.


Pojazdami podróżowało łącznie sześć osób. W chwili dojazdu straży pożarnej wszystkie osoby znajdowały się poza pojazdami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach i jednoczesnym udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym oraz przekazaniu ich zespołowi ratownictwa medycznego. Dalsze działania straży pożarnej poległy na sorpcji i neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu jezdni z elementów powypadkowych. Podczas prowadzonych działań droga była zablokowana a policja wyznaczyła objazdy.

źródło: KP PSP w Sandomierzu

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe