SPR Wisła Sandomierz szuka sponsorów. Pomoże nawet Karol Bielecki

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Pierwsza liga SPR Wisła Sandomierz to nie tylko olbrzymie sportowe wyzwanie dla sandomierskich szczypiornistów, ale również zwiększone potrzeby finansowe dla całego klubu. Dlatego drużyna piłkarzy ręcznych wychodzi z prośbą o finansowe wsparcie do lokalnych przedsiębiorców.

W tych trudnych negocjacjach drużynę wspiera Karol Bielecki, kilkukrotny mistrz świat w piłce ręcznej, który twierdzi, że połączenie sandomierskiego biznesu i sportu to dobry pomysł. 
Karol Bielecki został poproszony o wsparcie w promocji drużyny, nie tylko jako utytułowany zawodnik, ale również jako sandomierzanin. W planach mistrza jest nie tylko pomoc wizerunkowa dla zespołu ale również organizacja dużego sportowego wydarzenia podczas którego chce spuentować swoją karierę .


Przypomnijmy, że drużyna Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Wisła Sandomierz po 20-letniej przerwie weszła ponownie do I ligi. To duży sukces, ale również finansowe wyzwanie. Klub potrzebuje wsparcia na swoje utrzymanie w wysokości od 100 do 120 tysięcy złotych. Jak mówi Prezes SPR Wisła Sandomierz Wojciech Malinowski pierwsze finansowe deklaracje ze strony przedsiębiorców już się pojawiły.


Na poniedziałkowym spotkaniu pojawił się burmistrz miasta, Marcin Marzec, który również liczy, że pojawienie się Karola Bieleckiego przyczyni się do większego zainteresowania losem sandomierskich piłkarzy ręcznych. 


W Sandomierzu Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Wisła Sandomierz działa od ponad 50 lat.

 

Telewizja STV.PL | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe