O nas

Telewizja STV.pl to projekt regionalnej telewizji o charakterze informacyjnym. Kanał STV kierowany jest  głównie do mieszkańców powiatu sandomierskiego, opatowskiego i staszowskiego.

Telewizja STV.pl informuje o bieżących wydarzeniach z regionu. W panelu działalności telewizji znajdują się również reportaże społeczne, interwencyjne i problemowe, ważne rozmowy tematyczne oraz programy informacyjne. Telewizja STV relacjonuje również dla swoich odbiorców ważne wydarzenia w czasie rzeczywistym.

Przygotowane informacje z bieżących i ważnych spraw przekazywane są do widzów w formie audio-wideo oraz zdjęciowo-tekstowej za pośrednictwem portalu internetowego www.stv.pl. Dopełnieniem działalności informacyjnej, tak aby przygotowane materiały telewizyjne trafiały do jak największej liczby odbiorców, są także profile na Facebooku, odpowiednie dla każdego regionu: SANDOMIERZ: www.facebook.com/sandomierztv. OPATÓW: www.facebook.com/stv.opatow STASZÓW: www.facebook.com/stv.staszow

Dzięki takiej formie transmisji oraz zasięgu na skalę globalną, możliwe jest oglądanie publikowanych programów i transmisji za pośrednictwem komputerów, laptopów, tabletów i telefonów, czyli wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych wyposażonych w system z aplikacją youtube, a także w telewizorach typu smart tv z dostępem do Internetu. Portal informacyjny również przystosowany jest do odbioru na wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach.

Widzowie jako inspiratorzy podejmowanych przez nas tematów, mają ogromny wpływ na realizowane programy. Czekamy zatem na Wasze propozycje nurtujących tematów. Wszystkie zgłoszenia można kierować na adres [email protected]. Jeśli zależy Państwu na bezpośrednim kontakcie z naszym zespołem redakcyjnym zapraszamy do skorzystania z numeru telefonu 570 020 619

Właścicielem portalu i dostawcą audiowizualnych usług na stronie www.STV.pl jest: TOP CREATIVE Sp. z o.o.

Portal STV - SandomierzTV.pl został wpisany do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Kielcach pod numerem rejestrowym  I Ns-Rej.Pr 44/18.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji:
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa
tel. (22) 597-30-00
fax (22) 597-31-80
www.krrit.gov.pl