Konferencja prasowa Starosty Opatowskiego: Pieniądze z Funduszu Inwestycji Lokalnych dla oddziału rehabilitacji opatowskiego szpitala

Podziel się:
Oceń:
15.03.2021, 12:42

To bardzo dobre informacje dla całego powiatu opatowskiego – tak rozpoczął dzisiejszą konferencję prasowa w temacie rządowego programu Funduszu Inicjatyw Lokalnych starosta opatowski Tomasz Staniek. W ramach otrzymanych środków w wysokości ponad 2 milionów złotych uda się wyremontować niewykorzystane dotąd półpiętro w budynku Szpitala św. Leona w Opatowie. Jak przyznał starosta opatowski rehabilitacja będzie stanowić priorytetowy kierunek rozwoju szpitala.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.