Władze powiatu opatowskiego uczciły 230. rocznicę uchwalenie Konstytucji 3 Maja

  • 03.05.2021, 17:56 (aktualizacja 03.05.2021, 18:10)
  • Michał Leszczyński | [email protected]
Władze powiatu opatowskiego uczciły 230. rocznicę uchwalenie Konstytucji… Po nabożeństwie, delegacja radnych Rady Powiatu Opatowskiego: Adam Rozszczypała, Alicja Frejlich, Małgorzata Jalowska, Waclaw Rodek, Bożena Kornacka, Andrzej Gajek, Maciej Wolański złożyła wiązankę kwiatów przy pomniku majora Ludwika "Topór" Zwierzdowskiego na opatowskim rynku.

Podziel się:

Oceń:

W 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Małgorzata Jalowska, wicestarosta opatowski uczestniczyła w nabożeństwie za Ojczyznę w kościele w Lipniku. Po mszy złożyła kwiaty pod pomnikiem ppłk Andrzeja Jabłońskiego.

Uroczyste nabożeństwo w intencji Ojczyzny zostało też odprawione w kolegiacie św. Marcina w Opatowie - msza od starosty opatowskiego, Zarządu Powiatu i radnych.

Po nabożeństwie, delegacja radnych Rady Powiatu Opatowskiego: Adam Rozszczypała, Alicja Frejlich, Małgorzata Jalowska, Waclaw Rodek, Bożena Kornacka, Andrzej Gajek, Maciej Wolański złożyła wiązankę kwiatów przy pomniku majora Ludwika "Topór" Zwierzdowskiego na opatowskim rynku.

Z kolei w Ożarowie, Adam Gajek, członek Zarządu Powiatu Opatowskiego i Bożena Kornacka, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Opatowskiego złożyli wiązankę pod pomnikiem niepodległościowym.

Michał Leszczyński | [email protected]

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu STV.PL. TOP CREATIVE Sp. z o.o. z siedzibą w 27-530 Ożarów, Osiedle Wzgórze 16/25 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe